Dovolená s dětmi nebo krátká chvíle?
Zeptejte se nás, mnoho tipů víme a kam s dětmi poradíme!

Nevíte kam na výlet s dětmi?
Máme tipy na výlety v Čechách i na Moravě!

Dovolená v Čechách nebo na Moravě?
Dáme Vám plno tipů na různé kategorie ubytování!

Úvodní strana - Kam na výlet s dětmi - Restaurace Na Ostrově

Informace

Restaurace Na Ostrově

Ostrovní 165, Písek
Česká republika

Tel: +420777896897

Základní popis

Restaurace Na Ostrově a celý areál je jako stvořený pro rodiny s dětmi. V areálu naleznete 2 plně vybavená dětská hřiště, trampolíny, aquazorbing, nafukovací hrad, minigolf, půjčovnu šlapadel a lodiček, wifi internet zdarma a mnohé další vymoženosti.

Vybavení

dětská strava , dětská židlička, dětské menu, dětský domeček, dětský koutek, hygienické ubrousky, mikrovlná trouba, možný vstup s kočárkem, nekuřácké prostředí, nočník, ohřívač lahví, programy pro děti, půjčování hraček, , půjčovna sportovního vybavení - halové sporty, záslepky do elektr. zásuvek, varná konvice

dětský domeček, dětský koutek, houpačka, hřiště, klouzačka, kočárek, mikrovlná trouba , minigolf, možný vstup s kočárkem, pískoviště, programy pro děti, půjčovna sportovního vybavení - venkovní sporty, skákací hrad, trampolína, průlezka

Tipy na zábavu

Hravé peklo

Město: Písek

Kláštery Český Krumlov

Město: Český Krumlov

Skiareál Lipno

Město: Lipno nad Vltavou

Zámek Hluboká

Město: Hluboká nad Vltavou

Soukromá stáj HB

Město: Branišov

last minute

Apart Hotel Jablonec

Chcete se pohodlně ubytovat, výborně stravovat, ušetřit a něco zažít? Pak navštivte Apart hotel Jablonec. Ubytování v moderním rodinném prostředí na okraji centra. V bezprostřední blízkosti se nachází nádherná přehrada, bazén s aquapar., sport. hala.

Naše tipy

Hravé peklo

Husova kaple v Bernarticích ukrývá pod svou střechou pekelné chodby se zrcadlovým labyrintem a figurami čertů. Ve zvonici je satanova hvězdárna, vedle které je svět devatera pohádek a jednoho hororu. Přijďte se bát, hrát a smát.

zobrazit

Kláštery Český Krumlov

Nedávno zpřístupněný areál klášterů nabízí vyžití milovníkům historie i rodinám s dětmi. Pohrajte si a tvořte v Interaktivní expozici lidských dovedností nebo navštivte klášterní řemeslné dílny a odneste si vlastnoručně vytvořený řemeslný výrobek.

zobrazit

Výstava České korunovační klenoty na dosah


Od 7. 9. do 3. 11. 2019 se v nově zrekonstruovaných výstavních sálech předhradí Svojanova uskuteční výstava České korunovační klenoty na dosah / Život a dílo Karla IV. Projekt připomene nejen pestrý a zajímavý život našeho nejvýznamnějšího panovníka – Otce vlasti, ale především fenomén Českých korunovačních klenotů ve formě mistrovské repliky nejhodnotnějšího českého pokladu – na dosah a bez mnohahodinových front.

zobrazit

VIVA FITNES

VIVA FITNES je sportovně relaxační centrum, které nabízí řadů sálů pro sportovní vyžití dětí i dospělých, kurty na squash, plavecký bazén, saunu, vířivku nebo dětské hřiště. VIVA FITNES sídlí v Obchodním centru IGY, kde můžete zdarma zaparkovat.

zobrazit

Národní muzeum fotografie

Národní muzeum fotografie v Jindřichově Hradci se pyšní unikátní sbírkou fotografií českých i zahraničních autorů a fotografických technik. Prvním krokem bylo založení sbírky fotografií současných autorů, která dostala název Zlatý fond.

zobrazit

Krokodýlí ZOO Protivín

U nás naleznete nejrozsáhlejší evropskou kolekci 22 druhů krokodýlů. Uvidíte zde obry měřící více než 4m, ale i narozená mláďata. Zoo chová největší chovné skupiny nejohroženějších druhů – gaviála indického, gaviála sundského a krokodýla filipínského

zobrazit

Redakční a publikační systém cmscore.cz

Počet zobrazených stránek za posledních 30dnů: 201110

Vyletysdetmi.cz | Copyright © 2010 - 2019

FB
close

Pole označené * je nutné vyplnit.

close

Nesrovnalosti

Pole označené * je nutné vyplnit.

close

Doporučit přátelům

Pole označené * je nutné vyplnit.

close
Termín slevy Popis Cena
1.9.2011 do 30.9.2011 Kup 3 jídla 4 dostaneš Zdarma 3+1 Zdarma