Dovolená s dětmi nebo krátká chvíle?
Zeptejte se nás, mnoho tipů víme a kam s dětmi poradíme!

Nevíte kam na výlet s dětmi?
Máme tipy na výlety v Čechách i na Moravě!

Dovolená v Čechách nebo na Moravě?
Dáme Vám plno tipů na různé kategorie ubytování!

Úvodní strana - Kam na výlet s dětmi - Dětský ráj Ostrava

Informace

Dětský ráj Ostrava

Sadová 2, Ostrava
Česká republika

Tel: 607 569 905

Základní popis

Kavárna s dětskou hernou, veřejné venkovní dětské hřiště se spoustou atrakcí a dětský klub.
Nabízíme příjemné prostředí pro malé i velké uprostřed Komenského sadů v centru Ostravy. Organizujeme dětské nebo rodinné oslavy.

Vybavení

dětská strava , dětská židlička, dětské menu, dětské plenky, dětské sedátko na wc, dětský koutek, dětský příbor, dílničky pro děti, herna / sál, hlídání dětí za poplatek, hygienické ubrousky, internet / WiFi - zdarma, jednorázové bryndáčky, mikrovlná trouba, možný vstup s kočárkem, nekuřácké prostředí, nočník, odrážedlo, pohybové hry nebo cvičení s dětmi, přebalovací pult, programy pro děti, rádio s CD, restaurace / jídelna, společenská místnost, stupátko pod umyvadlo

Montessori herna, hlídání dětí, cvičení rodičů s dětmi, jóga pro děti, angličtina pro děti.

dětský domeček, dětský koutek, houpačka, hřiště, klouzačka, kolotoč, možný vstup s kočárkem, pískoviště, programy pro děti, průlezka, travnatá plocha, zahrada, zahradní altán

Tipy na zábavu

HEIPARK Tošovice

Město: Odry

Zázrak z medu MARLENKA

Město: Frýdek-Místek

Ski areál Pustevny

Město: Frenštát pod Radhoštěm

Centrum maminek Broučci

Město: Frýdek-Místek

Půjčovna motokár

Město: Bruntál

Slezskoostravský hrad

Město: Ostrava

Technické muzeum Tatra

Město: Kopřivnice

DinoPark Ostrava

Město: Orlová

last minute

Statek - penzion Jižní Čechy

!AKCE LÉTO 2019 pro měsíce červenec a srpen! Letní dovolená na statku v Třeboni. Při objednání pobytu na červenec a srpen v termínu od 15.3. do 15.5.2019 získáte slevu 1000 Kč z celkové ceny. Platí při pobytu na 7 nocí, rezervaci 4lůžkového pokoje.

Naše tipy

Pohádkový koutek KUK Opava

Koutek, nacházející se v OC Silesia, je určen pro děti od dvou let. Nabízí bohatý program: soutěže a společenské hry, vyrábění a kreslení, hraní si s hračkami, děti si mohou zahrát i na konzoli wii různé hry. Děti mají možnost shlédnout i pohádky.

zobrazit

Muzeum hraček Ostrava

Muzeum je rozděleno do tří sekcí; Staré hračky, kde se mohou děti podívat na hračky, s kterými si hráli jejich rodiče, dále Disneyana, kde je spousta postaviček, které vytvořil Walt Disney a sekce Sběratelství, která se pravidelně obměňuje.

zobrazit

Když je čas na nový studentský pokoj pro kluka

Nový pokoj pomůže klukům dospět. Zhruba kolem 11. roku je zapotřebí dětský pokojík vašeho syna proměnit na studentský pokoj. Bude to chtít nový nábytek, ale i nějakou tu vtipnou vychytávku. A do tvorby zapojit i samotného teenagera.

zobrazit

Zábavní centrum Hornik

Zábavní centrum Hornik je místo, kde se snoubí zábava, pohyb a moderní technologie. Laser game, virtuální realita a archery game na jednom místě v centru Ostravy! Ideální zábava pro děti, dospělé, kolegy z práce, studenty, školy i firemní večírky.

zobrazit

Dětský ráj Ostrava

Kavárna s dětskou hernou, veřejné venkovní dětské hřiště se spoustou atrakcí a dětský klub. Nabízíme příjemné prostředí pro malé i velké uprostřed Komenského sadů v centru Ostravy. Organizujeme dětské nebo rodinné oslavy.

zobrazit

Vodní areál Jih v Ostravě

Vodní areál Jih v Ostravě nabízí množství vodních atrakcí, dvě 60 metrové skluzavky, dva 100 metrové tobogány, vířivé bazény se šplhacími sítěmi, proud divoké řeky, vodní dělo, stěnové masážní trysky, vodní a vzduchové lavice či podvodní lehátka.

zobrazit

Redakční a publikační systém cmscore.cz

Počet zobrazených stránek za posledních 30dnů: 201110

Vyletysdetmi.cz | Copyright © 2010 - 2019

FB
close

Pole označené * je nutné vyplnit.

close

Nesrovnalosti

Pole označené * je nutné vyplnit.

close

Doporučit přátelům

Pole označené * je nutné vyplnit.

close