Dovolená s dětmi nebo krátká chvíle?
Zeptejte se nás, mnoho tipů víme a kam s dětmi poradíme!

Nevíte kam na výlet s dětmi?
Máme tipy na výlety v Čechách i na Moravě!

Dovolená v Čechách nebo na Moravě?
Dáme Vám plno tipů na různé kategorie ubytování!

Úvodní strana - Rady a tipy - Zábava a dovolená s dětmi - Levná cesta na dovolenou

Levná cesta na dovolenou

Levná cesta na dovolenou

A už se opět přiblížilo to krásné období léta, prázdnin a dovolených. Většina z nás začíná o výběru dovolené přemýšlet někdy v období Velikonoc, jsou však i tací, kteří mají jasno už na přelomu roku. Aby také ne. Ono vybrat, naplánovat a zajistit tu spoustu věcí, které odjezdu předchází, není jen tak. Nechávat vše na poslední chvíli se dost často nevyplácí.

Půjčenou dodávkou na rodinnou dovolenou

Snad si ani nechceme představit rodinu, která nakládá poslední tašky do vozu, děti již zapnuté v autosedačkách a natěšené na nové zážitky, když v tom jednomu z rodičů vytane na mysli otázka, jak dlouho nám vlastně ještě platí pasy či máme zaplacené povinné ručení a pojistku nebo kdy naposledy byl náš vůz na servisní prohlídce STK? Hrůza je poté ještě dokonána, jakmile zjistíme, že některý z termínů již proběhl a nám nezbývá než odjezd odložit a postarat se o příslušnou nápravu.

To, že si léto bez cestování neumí snad téměř nikdo představit, je jasné. Co však dělat, když nás lákají dálky, ale naše vozidlo je ve špatném technickém stavu či zcela nepojízdné nebo bychom rádi podnikli cestu i s rodiči či přáteli, kteří neřídí a vůz třeba ani nevlastní? Mohlo by se zdát, že v takovém případě máme smůlu a z vytoužené dovolené nebude nic. Nemusíme však hned házet flintu do žita, šance ještě existuje. Zachránit nám prázdniny může půjčovna dodávek v Ostravě. A nejen to. Odpadne nám totiž mnoho starostí s kontrolou technické způsobilosti vozidla a STK, neboť všechny nabízené vozy jsou ve výborném stavu a v naprostém pořádku. Naplánovat cestu si můžeme i do zahraničí, třeba k moři nebo do hor, protože nejenže se veškeré vybavení pohodlně vejde do úložného prostoru a auto pojme až 9 pasažérů, ale autopůjčovna dodávek Ostrava poskytuje výjezdy do zahraničí bez příplatků. V ceně půjčovného má zákazník také dálniční známku, pojištění po celé EU a asistenční služby nonstop. Velikou výhodou může být možnost úschovy vozu řidiče, který si dodávku vyzvedne.

V letním období, kdy je cestovatelská sezóna v plném proudu, musíme počítat s velkou vytížeností vozidel a je dobré  provést dostatečně dopředu rezervaci data zapůjčení.

V nabídkách půjčoven můžeme vybírat mezi vozy pro menší i velké rodiny, ve kterých lze přepravit až 9 osob. Dětem lze samozřejmě do vozů nainstalovat bezpečnostní autosedačky.

I v ostatních městech si můžeme vypůjčit vozy na prázdninové cesty, stěhování nebo pro firemní účely. Autopůjčovna Olomouc stejně jako autopůjčovna dodávek Brno nabízí vozy různých značek jako jsou Mercedes, Iveco, Ford a jiné. Ať již potřebujeme využít půjčený vůz na kratší rodinnou dovolenou nebo nám bude vyhovovat spíše dlouhodobý pronájem, máme jistotu dobrého stavu vozidla a pak ani takovou výměnu čelního skla nemusíme řešit. Zajímavá je jistě také úspora nákladů, o které se dvě rodiny mohou následně podělit.

Pokud tedy plánujete letos společnou dovolenou s dětmi a prarodiči nebo s přáteli, těšte se na skvělé zážitky bez starostí a problémů.

4.6.2018

Levná cesta na dovolenou
Levná cesta na dovolenou
Levná cesta na dovolenouDalší zajímavé články na Výlety s dětmi.euTipy na ubytování

Hotýlek u hraběte Harracha

Město: Harrachov

Apart Hotel Jablonec

Město: Jablonec nad Nisou

Penzion UKO

Město: Bedřichov

ProFamily Hotel TOP Benecko

Město: Benecko

Penzion Pod Moníncem

Město: Sedlec - Prčice

WELLNESS HOTEL PANORAMA

Město: Blansko
last minute

Dětský a rodinný penzion Bavlnka

Přijeďte oslavit Velikonoce do našeho penzionu Bavlnka, který leží v krásné přírodě Třeboňska. Pro děti máme zajímavý program jako např. barvení vajíček v naší výtvarné dílně, hledání balíčků “Po stopách zajíčka” a ochutnávku velikonočních dobrot.

Naše tipy

AQUA Park Špindlerův Mlýn

Aquapark nabízí příjemnou relaxaci v rekreačním a dětském bazénu se 3. tobogány včetně člunového. Můžete zde využít vířivky, divokou řeku, AQUAbike, saunu, páru i solnou jeskyni. Možnost ubytování v moderně zařízených pokojích uvnitř areálu.

zobrazit

Papilonia - motýlí dům Praha

Představte si opuštěný chrám v deštném pralese, u kterého spokojeně žijí a poletují motýli. Stovky a stovky těch nejkrásnějších motýlích druhů naší planety! Takové místo nemusíte hledat v džungli Jižní Ameriky či Asie, nýbrž přímo v centru Prahy.

zobrazit

Hravé peklo

Husova kaple v Bernarticích ukrývá pod svou střechou pekelné chodby se zrcadlovým labyrintem a figurami čertů. Ve zvonici je satanova hvězdárna, vedle které je svět devatera pohádek a jednoho hororu. Přijďte se bát, hrát a smát.

zobrazit

Divadlo kouzel Pavla Kožíška

Divadlo kouzel Pavla Kožíška v Líbeznicích u Prahy je jediné kamenné divadlo svého druhu u nás. Vedle kouzelnických představení si zde můžete také prohlédnout expozice starých plakátů a fotografií nejslavnějšího kouzelníka všech dob H. Houdiniho.

zobrazit

Chalupa pro mě

Chalupa pro mě v Jeseníkách je zcela nová nadstandardně zařízená chalupa. Ubytování v moderním a komfortním prostředí, ubytovací kapacita 16 osob + 2 přistýlky. Ideální pro skupinovou dovolenou, zázemí pro rodiny s dětmi, domácími mazlíčky.

zobrazit

Dětský a rodinný penzion Bavlnka

Penzion Bavlnka je rekreační zařízení na Třeboňsku pro rodiny s dětmi. Děti ocení prostornou hernu, batolecí koutek, 2 venkovní hřiště, bazén a výtvarnou dílnu. Na požádání Vám zdarma půjčíme dětskou postýlku i s lůžkovinami a přebalovací pult.

zobrazit

Redakční a publikační systém cmscore.cz

Počet zobrazených stránek za posledních 30dnů: 201110

Vyletysdetmi.cz | Copyright © 2010 - 2019

FB