Dovolená s dětmi nebo krátká chvíle?
Zeptejte se nás, mnoho tipů víme a kam s dětmi poradíme!

Nevíte kam na výlet s dětmi?
Máme tipy na výlety v Čechách i na Moravě!

Dovolená v Čechách nebo na Moravě?
Dáme Vám plno tipů na různé kategorie ubytování!

Úvodní strana - Rady a tipy - Zábava a dovolená s dětmi - Chalupa Památka na vás čeká na Vysočině

Chalupa Památka na vás čeká na Vysočině

Chalupa Památka na vás čeká na Vysočině

Svou dovolenou jste trávili už na mnoha místech - v zahraničí v luxusním hotelu u moře i v penzionu na horách v tuzemsku. Všude se vám líbilo, ale nyní by to chtělo něco, co jste opravdu ještě nezažili. Zážitek, na který se nezapomíná, vám nabízí také malebné prostředí Žďárských vrchů a ubytování na Vysočině. Jedná se o památkově chráněný objekt se vším, co k lidové architektuře bezesporu patří.

Historická chalupa ve Žďárských vrších

Žďárské vrchy jsou známé svojí krásnou krajinou s hlubokými hvozdy, rybníky i zajímavými pamětihodnostmi, které můžete poznávat pěšky, projet na kole nebo v autě. V malé obci Daňkovice naleznete ojedinělé ubytování ve Žďárských vrších, které vám poskytne historická chalupa Památka. Pobyt v ní vás nabije pozitivní energií, jež se na vás přenese z jejího prostředí, které na vás dýchá neopakovatelnou atmosférou života na vesnici.

Moderní doba se snoubí s tou historickou

Ač se jedná veskrze o starou stavbu, je pro hosty připravené moderní ubytování se všemi výhodami současné doby - televize, Wi-Fi, sprcha i WC, mikrovlnná trouba, myčka, lednice a samozřejmě i hračky pro děti. Současně se však můžete obdivovat tomu, jak žili lidé v dřívějších dobách, protože součástí chalupy je také historická pec na chleba a černá kuchyně. Na chalupu Památka můžete přijet v každém ročním období.

Aktivní dovolená pro každého

Blízké i vzdálenější okolí ubytování na Vysočině v chalupě Památka vám připraví zajímavé zážitky. Milovníci klidného rybaření najdou nedaleko Milovský rybník, řeky Svratku a Fryšávku nebo Sykovec. Turisté mohou zdolat výšlapy na Devět skal, Prosíčka, Malinskou či Žákovu skálu. Dětem se možná zavděčíte největším modelovým kolejištěm ve Žďáru nad Sázavou či jízdou na koni v jezdeckém klubu Blatiny. Aktivní sportovci mohou slézat skály Drátník na Blatinami nebo si zahrát golf.

I v zimě je na chalupě Památka o zábavu postaráno - asi 100 metrů od ní je běžecká stopa a v Novém Městě, Daňkovicích, Novém Jimramově najdete lyžařské sjezdovky.

23.9.2018

Chalupa Památka na vás čeká na Vysočině
Chalupa Památka na vás čeká na Vysočině
Chalupa Památka na vás čeká na VysočiněDalší zajímavé články na Výlety s dětmi.euTipy na zábavu

Hravé peklo

Město: Písek

Penzion Na Bidýlku

Město: Frýdlant

Vertical Park

Město: Harrachov

ZOO Liberec

Město: Liberec

Zrcadlový labyrint

Město: Praha

Zoo Praha

Město: Praha

Kláštery Český Krumlov

Město: Český Krumlov
last minute

Penzion Na Vršku

Vyzkoušejte wellness v našem penzionu Na Vršku v Jeseníkách. V létě čeká na vás i vaše ratolesti venkovní bazén o délce 7m s možností relaxace a výhledem na údolí obce, v zimě se naopak budete moci prohřát v našem wellness s vířivkou a infrasaunou.

Naše tipy

Kyprův mlýn

Kyprův mlýn je situován na odlehlém místě, 1,5 km od obce Knínice na Vysočině. Nabízí bohaté vyžití pro rodiny s dětmi, veliké dětské hřiště s trampolínou, skluzavkami a houpačkami. Také je možno vidět chovaná zvířata na statku, projet se na koni.

zobrazit

Ubytování v soukromí U Supíků Ve Vlčí

Ubytování zaměřené na rodiny s dětmi v srdci CHKO Bílé Karpaty. Pronájem pouze objektu jako celku, max. kapacita 11os- Ideální pro 2 (max. 3 rodiny). Pohádkové pokoje, vnitřní herna s domečkem, dětské hřiště a zážitkové programy v rodinném prostředí.

zobrazit

Mlýnhotel

Atmosféru starých dobrých časů svým vzhledem i službami a pojetím, připomíná komplex Mlýnhotel. S více než 60. pokoji a širokým společenským a sportovním zázemím se řadí k nejvýznamnějším zařízením tohoto typu v regionu.

zobrazit

Penzion Sudkovi

Penzion Sudkovi pro rodiny s dětmi. Objekt leží v přírodě s velkým travnatým pozemkem, na rozhraní Českého Ráje a Krkonoš. V zimě možnost lyžování na nedalekých sjezdovkách. Kapacita 30 lůžek včetně přistýlek. Pokoje s vlastním soc. zařízením.

zobrazit

Relax Hotel Bára ***

Navštivte Relax Hotel Bára zařízený pro pobyt rodin s dětmi! Velmi pěkné ubytování a skvělé vybavení pro Vaše děti! Zábava pro celou rodinu. Děti najdou herny a hřiště, maminky krásné wellness, tatínci cyklotrasy nebo běžecké trasy přímo od hotelu.

zobrazit

ProFamily Hotel TOP Benecko

Pro rodiny s dětmi je celoročně otevřen ProFamily Hotel TOP Benecko, který je svou polohou, okolní přírodou i blízkostí vleků ideální dovolenou s dětmi jak v zimě na lyžování tak v létě za turistikou a zábavou. Relax pro rodiče - zábava pro děti.

zobrazit

Redakční a publikační systém cmscore.cz

Počet zobrazených stránek za posledních 30dnů: 201110

Vyletysdetmi.cz | Copyright © 2010 - 2019

FB