Dovolená s dětmi nebo krátká chvíle?
Zeptejte se nás, mnoho tipů víme a kam s dětmi poradíme!

Nevíte kam na výlet s dětmi?
Máme tipy na výlety v Čechách i na Moravě!

Dovolená v Čechách nebo na Moravě?
Dáme Vám plno tipů na různé kategorie ubytování!

Úvodní strana - Aktuality - Pod střechou

Pod střechou

Popelka 2015 - kouzelný muzikál na ledě

Popelka 2015 - kouzelný muzikál na ledě

Termín: : 25.11. - 8.12.2015

Místo: : Třinec, Brno, Karlovy Vary, Praha, Pardubice

Muzikál Popelka na ledě vyrazí i v roce 2015 na své turné. Tento mimořádně úspěšný muzikál potěší malé i velké příznivce pohádkových příběhů. Vydejte se s námi na kouzelné představení o Popelce, který vám i vašim dětem učaruje. Netradiční zpracování v podobě muzikálu na ledě Vás překvapí a ohromí.

Jen počkej, zajíci! Tour 2015

Jen počkej, zajíci! Tour 2015

Termín: : 17.10. - 12.12.2015 představení vždy od 13:30 a od 17:00

Místo: : 17.10. Brno, 7.11. České Budějovice,21.11. Ostrava, 28.11. Pardubice, 12.12. Praha

Vezměte děti na skvělou show na ledě Jen počkej, zajíci! Ratolesti se pobaví během různých dramatických i humorných zápletek a rodiče a prarodiče mohou zavzpomínat na své mládí, kdy honičky Vlka a Zajíce sledovali se stejným zaujetím, jako dnešní děti. Potěšte rodinu kulturním zážitkem, na který se jen tak nezapomíná.

 Zábavný víkend s dětmi plný vůně cukroví

Zábavný víkend s dětmi plný vůně cukroví

Termín: : 20. - 22.11.2015

Místo: : Penzion Daniela, Boží Dar 161

Udělejte si radost a nadělte si již před Vánocemi pěkný dárek v podobě pohodového pobytu v penzionech Daniela a Arnika na Božím Daru. Zanechte stres doma a užijte si s dětmi spoustu legrace, radosti a odpočinku. Společně s našimi mistry cukráři si upečete to nejlepší vánoční cukroví.

 Disney on Ice - 25 let ledové fantazie!

Disney on Ice - 25 let ledové fantazie!

Termín: : 19.- 20.12.2015

Místo: : Tipsport aréna, Praha 7

Velkolepá bruslařská show zavede diváky během jednoho ledového dobrodružství do čtyř vzdálených zemí! Oslavte společně s myšákem Mickeym a myškou Minnie 25 let působení Disney on Ice v Evropě v jedinečném ledovém dobrodružství, které vás zavede do čtyř magických míst!

Sportovní den pro všechny v Praze na Uhelkách

Sportovní den pro všechny v Praze na Uhelkách

Termín: : 5.9.2015

Místo: : v areálu SK Uhelné sklady Praha, Fabiánova 1134/2b

U příležitosti 50. let od svého založení pořádá v sobotu 5.9.2015 SK Uhelné sklady Prahy ve svém areálu sportovní den pro širokou veřejnost. Pro návštěvníky jsou připraveny zdarma sportovní disciplíny i občerstvení. Všichni, kteří absolvují na jednotlivých stanovištích pod dohledem odborných instruktorů vybrané sportovní disciplíny, například fotbalové, tenisové, squashové, kuželkářské i další, obdrží sladkou či masitou odměnu.

Prague Car Festival 2015 - motoristická výstava

Prague Car Festival 2015 - motoristická výstava

Termín: : 29. - 30.8.2015

Místo: : PVA Letňany, Beranových 667, Praha 9 - Letňany

Již 4. ročník automobilové výstavy Prague Car Festival se uskuteční ve dnech 29.-30. srpna na výstavišti PVA Expo Praha Letňany. Na ploše téměř 20 000 m2 uvidíte přes 300 unikátních exponátů, vč. elektromobilů z mnoha oblastí motorismu a po celý víkend pro vás bude připravený bohatý doprovodný program.

Máša a medvěd na ledě

Máša a medvěd na ledě

Termín: : 24.10.2015 - 19.12.2015

Místo: : Praha, Ostrava, Brno, České Budějovice, Pardubice

Animovaná pohádka Máša a medvěd, která si na celém světě získala milióny fanoušků, přichází do České republiky jak ji dosud ještě nikdo neviděl – jako lední show. Je to jedinečný projekt, který vzniká v česko-slovenské spolupráci a za cíl si vytýčil potěšit všechny malé i velké fanoušky ruské pohádky Máša a medvěd.

LEGO® KidsFest Praha potrvá JEŠTĚ 5 DNÍ

LEGO® KidsFest Praha potrvá JEŠTĚ 5 DNÍ

Termín: : od 13. do 28. června 2015

Místo: : PVA EXPO PRAHA Letňany, Beranových 667

Festival hraní, tvořivosti a kostiček LEGO® v areálu PVA EXPO Letňany má před sebou posledních 5 dní. Tisíce malých i velkých stavitelů strávily stavěním do dnešních dní už 5 640 minut, využily k tomu více než 7 milionů kostiček LEGO na tematických stanovištích rozmístěných na téměř 10 000 metrech čtverečních výstavní plochy.

 

Elldus Resort v nových barvách otevírá SPA

Elldus Resort v nových barvách otevírá SPA

Termín: : 13.8.2015 se koná Wild Wild West – velký rodinný festival

Místo: : Elldus Resort - Německo, Werner-Seelenbinder-Straße 46, Oberwiesenthal

Mnozí znají apartmány pro rodiny s dětmi v nejvýše položeném městě Německa ještě jako Ferienpark Oberwiesenthal. Od 1. ledna 2015 se však hotel přejmenoval na Elldus Resort. S novým jménem a v nových barvách rozšiřuje nyní rodinný resort svoji nabídku o SPA WELLNESS.

Soutěž o pobyty v Elldus Resort - VÝHERNÍ LISTINA

Soutěž o pobyty v Elldus Resort - VÝHERNÍ LISTINA

Termín: : soutěž ukončena

Místo: : Elldus Resort - Německo

Rodinný pobyt na čtyři noci v Elldus Resort v Německu, takovová byla výhra v naší soutěži, jež probíhala v měsíci březnu 2015. Pokud jste se zúčastnili a zaslali nám správnou odpověď, možná jste to právě vy, na koho se usmálo štěstí.

Hon na velikonoční vajíčka aneb zaječí rej 2015

Hon na velikonoční vajíčka aneb zaječí rej 2015

Termín: : 4.4.2015

Místo: : Jungle Park v Brně Pisárkách, Bauerova 5, Brno

Vypravte se s dětmi do Jungle Parku v Brně a zažijte společně příjemnou sobotu. Karneval v zaječích maskách, soutěže a hledání vajíček se budou dětem jistě líbit. Zároveň si mohou vyzkoušet svoje dovednosti v lanovém parku, kde právě v tento den, zaplatíte pouze poloviční vstupné.

Soutěž o pobyt v Elldus Resort pro celou rodinu! UKONČENO

Soutěž o pobyt v Elldus Resort pro celou rodinu! UKONČENO

Termín: : doba trvání soutěže 25.2.2015 - 31.3.2015

Místo: : pobyt v Elldus Resort - Německo

Je Vaším snem strávit rodinnou dovolenou nebo víkend v krásném hotelovém resortu v Německu, každé ráno si dát skvělou snídani a pak s dětmi celý den podnikat výlety nebo jen tak lenošit v apartmánu? Pak se zapojte do naší soutěže a vyhrajte pobyt v luxusním Elldus resortu, jenž leží na německé straně Krušných hor.

Tipy na zábavu

Hravé peklo

Město: Písek

Kláštery Český Krumlov

Město: Český Krumlov

ZOO Liberec

Město: Liberec

Zrcadlový labyrint

Město: Praha

Vertical Park

Město: Harrachov

Penzion Na Bidýlku

Město: Frýdlant

Zoo Praha

Město: Praha


last minute

ZOO Liberec

Přijďte za zvířátky a zúčastněte se pravidelných komentovaných cvičení a krmení zvířat. Prvním mládětem roku 2019 je antilopa koňská. V brzkých ranních hodinách se 2. 1. narodil sameček. Návštěvníkům se ukáže nejdříve za pár týdnů, až nabere síly.

Naše tipy

Zrcadlový labyrint

ZRCADLOVÝ LABYRINT JE ORIGINÁLNÍ A STRHUJÍCÍ ZÁBAVA PRO CELOU RODINU! • Velké unikátní bludiště • Síň smíchu s vtipnými prohnutými zrcadly • Antigravitační místnost • Levitující stolek • Jedinečné optické klamy a iluze • … a navíc se naučíte kouzlit

zobrazit

Detoa - muzeum výroby hraček

DETOA je jedním z nejstarších a největších výrobců dřevěných hraček v České republice, ale také v Evropě. Zveme na exkurzi a do kreativní dílny, kde si můžou nejen děti vyrobit svoji hračku. Doporučujeme pro děti od 4 let.

zobrazit

Michal z Kouzelné školky NAŽIVO!


Máte radost, když se Vaše děti smějí? Pojďte tomu naproti a zakupte včas vstupenku na některé představení Michala z Kouzelné školky. NAŽIVO je všechno jiné, lepší a strhující. Prohlédněte si místa, kam letos Michal zavítá, dost možná se potkáte právě ve Vašem městě. 

zobrazit

PENZION BEZDREV

Penzion Bezdrev je ideální volba pro rodinnou dovolenou, svatby a přátelská setkání. Předností je jeho umístění do klidného lesního prostředí na poloostrově Králičí vrch, obklopeného rybníkem Bezdrev a blízkost Hluboké nad Vltavou s velkým vyžitím.

zobrazit

Hotel Modrava

Hotel Modrava nabízí komfortní ubytování vhodné pro rodiny s dětmi. Je výchozím bodem pro pěší túry, cyklovýlety a okolí v zimě nabízí ideální podmínky pro běžkaře. Blízký reál Zadov uspokojí všechny milovníky sjezdového lyžování. Rádi Vás uvítáme!

zobrazit

Kyprův mlýn

Kyprův mlýn je situován na odlehlém místě, 1,5 km od obce Knínice na Vysočině. Nabízí bohaté vyžití pro rodiny s dětmi, veliké dětské hřiště s trampolínou, skluzavkami a houpačkami. Také je možno vidět chovaná zvířata na statku, projet se na koni.

zobrazit

Relax Hotel Bára ***

Navštivte Relax Hotel Bára zařízený pro pobyt rodin s dětmi! Velmi pěkné ubytování a skvělé vybavení pro Vaše děti! Zábava pro celou rodinu. Děti najdou herny a hřiště, maminky krásné wellness, tatínci cyklotrasy nebo běžecké trasy přímo od hotelu.

zobrazit

Redakční a publikační systém cmscore.cz

Počet zobrazených stránek za posledních 30dnů: 201110

Vyletysdetmi.cz | Copyright © 2010 - 2019

FB